Hotellinx Baltics OÜ

Hotellinx Baltics OÜ

Kogenud edasimüüja juba üle 10 aasta

Hotellinx Baltics OÜ on pakkunud hotellidele, spaadele ja restoranidele tarkvaralist terviklahendust ja tugiteenust kogu Baltikumis juba üle 10 aasta. 

Meie meeskond koosneb Hotellinx tarkvara ja hotellimajandust tundvatest kogenud IT-spetsialistidest. Tänu oma teadmistele, kogemustele ja professionaalsusele suudame pakkuda oma klientidele kvaliteetset, kiiret ja jätkusuutlikku teenust. 

Loome terviku majutusasutuses kasutatavate süsteemide vahel ning tõstame sinu hotelli töö tulemuslikkust ja külastajate rahulolu. 

Hotellinx Baltics OÜ teeb tõhusat koostööd turismi- ja hotellikoolidega.

Kliendikesksus

Me väärtustame oma kliente, lähtume oma tegemistes nende vajadustest ning leiame alati sobivad lahendused. Peame oluliseks, et klient tunneks ja tajuks meie tööst tulenevat kasu.

Koos kliendiga oleme tugevad

Toimiv ja vastastikusel usaldusel põhinev lähedane koostöö ning kogemuste ja ka ideede vahetamine aitab meil kliendiga ühiselt kasvada ja luua veelgi paremaid tulemusi.

Loome tulemusi

Pühendume oma eesmärkidele ja pingutame nende saavutamise nimel. Leiame lahendusi, mitte vabandusi ning analüüsime igat tagasilööki, tulles kõigist olukordadest välja targemana ja tugevamana.

Täiuslikkuse mudel

Meil on selged ja hõlpsasti täidetavad reeglid, mis tagavad kindluse. Tegeleme planeeritult oluliste asjadega enne kui need muutuvad probleemiks. Pikaajalise eesmärgi puhul on olulised ka väikesed võidud.

Tahad avastada Hotellinxi täispotentsiaali ja näha, kuidas see sobituks just sinu hotelliga?

Lepi kokku tasuta konsultatsioon, kohtume ning vaatame koos, kuidas Hotellinx saab kõige paremini sinu hotelli huve teenida.